atom-květina


REZERVUJTE SI DATUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12. výroční konference o jaderné energii NERS 2019 se uskuteční v pražském Kaiserštejnském paláci vestředu 6. listopadu 2019

Nosným tématem konference bude postavení jaderné energetiky v úsilí omezit klimatické změny. Odborná veřejnost, analýzy významných pracovišť a mezinárodních institucí mají jasno. Jaderná energetika je bezemisní zdroj a představuje účinnou součást energetického mixu při řešení klimatických změn. Na druhé straně se politické reprezentace chovají jako vazalové nekvalifikovaných populistických závěrů, přijímaných manipulovanou veřejností. Cílem konference je shromáždit a diskutovat zásadní znalosti v této oblasti a definovat jadernou energetiku jako technologii významně přispívající k omezení klimatických změn.

Na konferenci NERS 2019 na Vás čeká jako vždy velmi kvalitní úroveň prezentací, specifická atmosféra barokního paláce a péče o účastníky, která se významně liší od standardních neosobních konferencí pořádaných v „konferenčních centrech“ kdekoli na světě, a samozřejmě následné společenské setkání v prostorách Kaiserštejnského paláce, které je vítanou příležitostí rozvést v neformálních diskuzích vše potřebné a zajímavé. I proto se těšíme na setkání v Kaiserštejnském paláci, v pracovní a přátelské atmosféře NERS 2019.
Rezervujte si středu 6. listopadu 2019 pro NERS 2019
Jiří Marek
NERS  Conference Chairman
tel.: +420 777 115 001, e-mail: jiri.marek@jmm.cz